O nás

Naši firmu jsme založili v roce 1998. Jsme malá rodinná firma hospodařící přibližně na 1 ha (převážně kontejnerovny). Zabýváme se především pěstováním trvalek, okrasných trav a kapradin. Sortiment je složený z rostlin zajímavých květem, listem, i charakterem růstu daného období a požadavků na dané stanoviště. V současné době máme v sortimentu asi 150 druhů a kultivarů. Doplňkově pěstujeme určitý sortiment letniček, balkónových rostlin a macešek.

Všechny rostliny pěstujeme jako hotové (popř. polohotové) v kulatých květináčích v závislosti na charakter růstu rostliny (K9 - K12, 1,5l - 2l). K většině rostlin jsme schopni dodat barevnou etiketu. Velikost květináče a specifickou skladbu rostlin produkujme i podle požadavků našich zákazníků a také na objednávku.

Naše rostliny nabízíme zejména zahradnickým centrům, velkoobchodům a realizačním firmám. Běžně provádíme kompletaci zakázek, je-li o to zájem ze strany zákazníka a je-li to reálné časově provést. Rostliny, které nabízíme, se běžně používají k výsadbám trvalkových záhonů, zahrad, k dosazení dřevin (bylinné patro), k výsadbě veřejných prostranství i hřbitovů, některé je možno použít jako nepravé letničky pro dekoraci teras, balkónů a nádob.

Odběr je možný osobně v naší trvalkové školce, případně u větších dodávek zajistíme i dopravu na místo určení.

Zásilkový prodej neprovádíme.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s našim používáním souborů cookies. Souhlasím